Ba-Ku teatr

Całe życie w dresach

Spektakl „Całe życie w dresach” to próba opowiedzenia o doświadczeniu bycia matką Jeremiego, dziecka z niepełnosprawnością. Justyna Tomczak-Boczko opiekę nad synem traktuje jako sztukę życia, w której poczucie humoru jest niezbędne. Bo jej życie nie jest ani tak smutne, ani tak przerażające, jak by się mogło wydawać. Być może dlatego czasem słyszy od znajomych: „Justyna, ty w ogóle nie wyglądasz na matkę niepełnosprawnego dziecka”. Podczas spektaklu, grając samą siebie, opowiada o swoim życiu z dużym dystansem i zaskakującą dawką czarnego humoru.

 

 

„Kiedy będę duży” to spektakl o marzeniach z dzieciństwa, które się spełniają w sposób zaskakujący i przewrotny. Ilu z nas chciało zostać lotnikami, modelkami, strażakami? A Hacen Sahraoui od zawsze chciał być …emigrantem! Przekraczanie granic jest wpisane w jego nazwisko, które w języku arabskim oznacza „człowieka w podróży”.

Kiedy będę duży

7 grzechów: gniew

Akcja teatralna 7 grzechów: gniew, to próba nowego spojrzenia na tradycyjne wartości i dogmaty. Wychodząc od akademickiej formy prezentacji, Krzysztof Moraczewski stanie się głównym aktorem zdarzenia teatralnego, bogato ilustrowanego fragmentami muzycznymi i tekstowymi z historii rock’n’rolla.